Cumhuriyet Düşmanı RedHack

 2009 yılında redhack i gerçekten halkçı hacker sanıyordum.sitelerinde bize katılın bölümü vardı bilgi alanınız vs den bahsediyordu başvuru için.
redhack i netten biraz araştırınca gördümde hiç de öyle masum değillermiş.O zamanlar belge yayınlama vs yok,sadece hack.sorarım size redhack bu belgeleri size kim veriyor
birçoğu size hacklemeden ulaştırılıyor. halkcıyız diyorlar o zaman neden kendi halinde yayın yapan zararsız
Türk sitelerini hacklediler.hemde yüzlerce normal site hacklediler.(kanıt olarakzone-h redhack arşivine bakabilirsiniz)Bunların %95 i Türk sitesi aralarında çok az yabancı site var.Hiç Kürt sitesi yok.
Biz ırkçılığa karşıyız,sizde karşıyız diyorsunuz ama nedir bu Türk sitelerine yaptığınız saldırılar neden hiç kürt sitesi yada pkk sitesi hacklemiyorsunuz.


2009 yılında yaptığınız hacklerde anonymous a ve anonymous yandaşı grublara özel teşekkür ediyorsunuz neden kendiniz hack yapamıyormusunuz hatta ozamanlar sadece normal site hackliyorsunuz specials deface yok.Anonymous pkk sitelerine saldırdığı zaman neden tepki gösterdiniz anonymous ile aranız neden açıldı.
ve anonymous operasyonlarını neden üstlendiniz.Bunları bir kenara bırakacağım…buraya kadar olan kısmın zaten çoğunu tamer şahin açıklamıştı
Ve ayrıca sorarım size halkcıyız diyorsunuz ama halkıda kandırmayı ihmal etmiyorsunuz 14 haziranda ayyıldız tim ikapattık diye tweet attınız neden gerçeği söylemiyorsunuz orayı siz mi kapattınız yoksa başka bir
tim mi ? AÇIKLA BUNU ?

 

Geçmişe dönük redhack ve redhack in en yakın dostlarından kızıl can yıldız ın tweetlerine baktığımız zaman Cumhuriyet ve Atatürk düşmanlı oldukları açıkca gözüküyor.
Bizde faşizme karşıyız fakat şunu bilin redhackin takipçilerinin %70i belkide daha fazlası Atatürkçü kişiler.Redhack bunlar üzerinden halkçı hacker olarak prim yapıyor.
Halk sizin gerçek yüzünüzü bilmiyor.Bu yüzden sizde açıkca biz Cumhuriyete karşıyız diyemiyorsunuz.halk tv ye çıkmaları vs tamamen gündeme gelmek içindi.
Çünkü gündemde olmak istiyorsunuz.Fakat geçmişte attığınız tweetler gerçek yüzlerinizi ortaya koyuyor. Toplam 16 resim var üzerine tıklamanız yeter..Bazen anlatmak için resimler yeter !!!

Umarım birçok şeyi anlamışsınızdır.RedHack sizin gözünüzde şuan halkçı hacker vs gözüküyor hatta ulaşılamaz hacker grubu olarak gözüküyor.Umarım birçok şeyi anlamışsınızdır. RedHack sosyalist olduğu için doğal olarak illa ki halk için hack vs diyecek.Fakat resimlerden de anlaşıldığı gibi kendileri cumhuriyet düşmanı ve gündemde olmak için herşeyi yaparlar.Aslında kızılcan ın sözü herşeyi açıklıyor ”bu imamın ordusu ve Kemal ‘in ordusunun kavgası biz tarafsız kalıyoruz an gelecek her ikisinede darbeyi biz vuracaz ” olay bundan ibarettir…

Kalın sağlıcakla…

Reklamlar

5 Responses to Cumhuriyet Düşmanı RedHack

  1. MKA says:

    siktirin sahtekar ayyıldık timin oyunları bunlar milleti kandıramayacaksınız yüzük satışına devam edin ibne evladları

  2. Eray Can says:

    Gerçekten de halkçıysa veya herneyse neden “pkk” sitelerini hacklemiyor !? Ne de olsa gizli bir örgütsün okadar artistlik yapmayı biliyorsun bunu hackledim şunu hackledim diye Hadi pkk gibi terörist siteleri de hack’Le. boş beleş bir örgüttür RedHack

  3. Geri bildirim: Taylan Kulaçoğlu Katil Bir Redhackli Mi ? |

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: